Nowa platforma
egzaminy online

ISO Online IKMJ.org

ZOBACZ!

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach:


g -

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin realizacji zależy od odnotowania przez IKMJ Twojej wpłaty!

 

Termin wysyłki wynika z odnotowania przez nas płatności. Jeśli w zamówieniu mamy do czynienia z udostępnieniem plików, po odnotowaniu przez IKMJ płatności pliki zostaną udostępnione maksymalnie do 3 dni roboczych.

 

Dostępność produktów

 Ilość produktów w naszym sklepie jest nieograniczona.

 

Formy płatności

 Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

Faktury VAT

Faktura Proforma wystawiania w momencie złożenia zamówienia jest jedynie ofertą handlową. Nie jest fakturą wystawianą w rozumieniu Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. 2004 nr 54 poz. 535 z późniejszymi zmianami).

Faktura VAT zostanie przekazana wyłącznie drogą elektroniczną w formacie PDF na adres e-mail wskazany przy złożeniu zamówienia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl